تایپو

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی از جمله خدماتی است که در تایپو برای انواع محتواها با انواع زبان‌ها انجام می‌شود و انتقال دانش و اطلاعات را با بالاترین کیفیت به مخاطب منتقل می‌کند. اگر برای خلاصه کردن فایل صوتی، کتاب، فایل ویدئویی، سایت، مقاله و حتی پایان نامه خود دانش لازم و وقت کافی را ندارید، ما در کنار شماییم.

بیشتر بخوانید

کارهای آزمایشگاهی

انجام کارهای آزمایشگاهی حساسیت ها، دقت و تخصص خود را می طلبد و به همین دلیل نمی توان به یک مرکز غیر استاندارد و غیر معتبر اعتماد کرد. شما برای انجام امور آزمایشگاهی خود ( هرچه که باشد) می توانید به خدمات ما در تایپو اعتماد کنید. ما بهترین و به روز ترین تجهیزات را دراختیارتان قرار خواهیم داد..

بیشتر بخوانید

تحلیل آماری

اگر با تحلیل آماری آشنا باشید به خوبی می دانید که برای ارائه داده ها در قالب نمودار و تحلیل و تفسیر شان به نرم افزار های تخصصی نیاز دارید. همچنین انجام این آنالیز ها باید به دست یک متخصص در این زمینه انجام شود و چه گزینه ای بهتر از تایپو؟

بیشتر بخوانید

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی مقالات و نگارش منابع نوشته های خود را می توانید به ما در تایپو بسپارید. در تایپو فرصتی فراهم شده است که به دانشجویان و محققان جهت ارائه منابع مقالات و متون علمی/ غیر علمی، این امکان را می دهد تا بدون اختصاص وقت و نیاز به انجام بررسی یا یادگیری دستورالعمل های رفرنس دهی، بپردازید.

بیشتر بخوانید

دوبله

دوبله با چند صدای مختلف به شما این فرصت را می دهد تا از حوزه تبلیغات و اثر گذاری صدا به بهترین شکل، در کنار تصاویر جذاب و دیدنی استفاده نمایید. چرا که نه؟ اگر برای تبلیغات خود به دنبال راهی جدید و فرصتی نو هستید به شما پیشنهاد می کنیم..

بیشتر بخوانید

زیرنویس

ترجمه زیر نویس یا درج آن برای طیف وسیعی از مخاطبان فایل های ویدئویی آموزشی، سرگرمی، فیلم یا سریال ها یا کسانی که به فکر ترجمه و درج زیر نویس برای کسب درآمد از یوتیوب و سایر پلتفرم ها هستند، گزینه مناسبی است حالا اگر شما توان ترجمه یا دانش آن را نداشته باشید، می توانید با سپردن ِ کار ترجمه زیر نویس..

بیشتر بخوانید

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب برای ارتقا رزومه تحصیلی و شغلی بسیار موثر است و امتیازات به دست آمده از این کار بر کسی پوشیده نیست. برای تبدیل پایان نامه به کتاب باید از کمک افرادی استفاده کرد که تجربه کافی دارند و به تمامی مراحل آن آشنا هستند.

بیشتر بخوانید

سرچ در گوگل

اگر وقت و زمان کافی برای انجام تحقیق و سرچ در گوگل را ندارید، ما آن را برای شما در تایپو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام می دهیم. سرچ و جستجو در گوگل از جمله خدماتی است که نظیر آن را کمتر پیدا می کنید. این خدمات در تایپو توسط متخصصان سئو حرفه ای صورت می گیرد..

بیشتر بخوانید

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو و فیلم یکی از پرخرج ترین و البته نامحدود ترین خدمات در کل دنیا به شمار می رود؛ به این دلیل که بسیاری از مخاطبان در پلتفرم ها و بسترهای مختلف بیشتر ترجیح می دهند تا فیلم و ویدئویی را ببینند که به صورت حرفه ای ادیت شده است.

بیشتر بخوانید

بازنویسی

در بازنویسی یا پارافریز، یک خبر، مقاله، متن، شعر یا مطلب را طوری باید نگارش کنیم که از کلمات و جمله بندی دیگر استفاده شده باشد، در حالی که معنا و مفهوم اصلی حفظ شود. مطمئنا برخی از شما به دلیل مشغله زیاد فرصت خلق یک مطلب جدید را ندارید....

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ فوری

در سفارش تایپ فوری، کاربر این امکان را پیدا می‌کند که با پرداخت پول بیشتر، زمان مورد نیاز برای انجام پروژه را کاهش دهد. در مقابل اما سایت ایران تایپیست نیز با افزایش تعداد نویسندگان و تایپیست‌های مشغول به پروژه، این امکان را فراهم کرده است.

بیشتر بخوانید

تایپ در اکسل

خدمات تایپ در اکسل یکی از نیازهای ضروری برای دسته بندی و نظم دادن بسیاری اطلاعات در موضوعات مختلف است. تقریباً با محیط اکسل آشنا هستید. اکسل جزو نرم افزارهای مایکروسافت طبقه‌بندی می‌شود و در هر حوزه‌ای کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید

اعزام تایپیست به محل

یکی از مهم ترین دلایل اعزام تایپیست به محل برای شرکت ها این است که برخی از مدارک و اسناد محرمانه و بسیار مهم هستند و امکان اینکه از داخل شرکت موسسه دیگری ارسال شوند وجود ندارد. این چنین شرکت هایی درخواست اعزام تایپیست را دارند تا خدمات تایپ، ترجمه یا موارد دیگر در این حوزه را انجام دهد.

بیشتر بخوانید

تایپ pdf

تایپ pdf یکی از خدمات گروه تایپ و ترجمه است که کاربردهای زیادی دارد. تصور کنید فایل های pdf زیادی وجود دارد که شما قرار است متن مورد نظر خود را از روی آنها تهیه کنید. در این نوع خدمات، تایپیست با سرعت بالا از فایل های pdf، متن ورد را تهیه می کند تا بتوانید از آن در هر قسمتی که نیاز است استفاده کنید

بیشتر بخوانید

بازنویسی متن

بازنویسی متن یکی از خدمات تایپ و ترجمه است که مزایای زیادی را برای نگارش یک متن جدید فراهم می کند. وقتی قرار است یک متن، بازنویسی شود، یعنی متن قدیمی بدون اینکه هیچ تغییری در معنا و مفهوم کلی ایجاد شود با کلمات و جملاتی متفاوت، مجدداً از نو نوشته می شود.

بیشتر بخوانید

تایپ فایل صوتی

تایپ فایل صوتی یکی از خدمات تایپ می باشد که مزیت های زیادی را به دنبال دارد. همه ما انواع فایل صوتی را می شناسیم. فایل های صوتی که توسط خبرنگاران ضبط می شود یا فایل هایی که در همایش ها و سمینارها به اشتراک گذاشته می شود حاوی منابع معتبر و محتواهای مهم هستند.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی مقاله فارسی

درباره صفحه آرایی مقاله فارسی و انگلیسی، بارها مطالبی را در منابع مختلف مطالعه کرده اید. تفاوت های زیادی بین صفحه آرایی برای مقالات، مجله ها، کتاب یا پایان نامه وجود دارد. اگر چه نقاط مشترکی برای تمام انواع صفحه آرایی عنوان می ‌شود اما هر قسمت باید به صورت مجزا اجرا شود.

بیشتر بخوانید

خدمات ویراستاری

خدمات ویراستاری به مجموعه خدماتی گفته می شود که برای نوشته ها و متن های مختلف ارائه می گردد. در این خدمات، یک فرد به عنوان ویراستار، جملات و نگارش متن را بررسی می‌ کند تا از استاندارد بودن و صحت آن مطمئن شود. ویراستاری، یک فرایند ادبی و بسیار لذت بخش است.

بیشتر بخوانید

هزینه رسم نمودار

هزینه رسم نمودار برای نوشته ها و گزارش های مختلف بستگی به روشی دارد که نمودارها بر اساس آن ترسیم شده‌اند. به عبارت ساده تر، با توجه به برنامه نرم افزاری که برای ترسیم نمودار استفاده می شود، هزینه ها و قیمت ها محاسبه می گردد. می ‌توان بر اساس موضوعی که قرار است گزارش شود، یک یا چند نمونه نمودار را در

بیشتر بخوانید

تایپ تخصصی

تایپ تخصصی متن یعنی یک تایپیست با مهارت کامل و اطلاع از قوانین نگارشی با سرعت بالا متن های مورد نظر را تایپ کند. متون تخصصی به تایپ ویژه نیاز دارند. افرادی که در این کار تجربه کافی را داشته باشند به خوبی می‌ دانند که کدام یک از متون تخصصی است و کدام نوشته ‌ها معمولی و عادی باید ثبت شود.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی مقاله انگلیسی

به طور متداول، شیوه های مختلفی برای صفحه آرایی مقاله انگلیسی معرفی می شود. اگر به چند نمونه مقاله علمی دقت کنید متوجه تفاوت هایی در این زمینه می شوید. برخی به صورت دو ستونه و برخی به صورت تک ستونه و معمولی نوشته شده اند.

بیشتر بخوانید

تایپ از دستنویس

برای سفارش تایپ از دستنویس نیاز دارید که مرکزی را پیدا کنید تا این خدمات را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب به شما ارائه دهد. حتی اگر نوشته های در هم ریخته دارید، نگران نباشید!

بیشتر بخوانید

دیتا اینتری

دیتا اینتری یا Data Entry، به معنای ورود اطلاعات در سایت است. این خدمات یکی از جدیدترین حوزه های مدیریت وبسایت است که موجب می شود کسب و کارهای آنلاین، سریع تر به اهداف شغلی خود دست پیدا کنند و بتوانند محتواهای خود را منتشر نمایند. این خدمات یعنی یک فرد مسئولیت بارگذاری محتواهای تولید شده را روی وبسا

بیشتر بخوانید

تایپ فرمول

هر اندازه فرمول نویسی دشوارتر باشد، حجم بیشتری داشته باشد و به حوزه‌ های تخصصی مربوط شود، قیمت فرمول نویسی، گران تر خواهد بود. مهارت تایپیست در استفاده از نرم ‌افزارهای خصوصی فرمول نویسی باعث می شود این هزینه، گران تر باشد

بیشتر بخوانید

هزینه بازنویسی متن

شرکت هایی که خدمات بازنویسی متن را ارائه می‌دهند عموماً تمام هزینه ها را در قالب جدول در اختیار مشتری قرار می دهند تا او بتواند به درستی تصمیم گیری کند. در خدمات بازنویسی معمولاً یک قسمت ویراستاری هم در نظر گرفته می شود که مشتریان باید قبل از سفارش از هزینه های ویراستاری هم مطلع شوند

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی پایان نامه

ثبت سفارش برای صفحه آرایی پایان نامه کارشناسی ارشد برای تمام رشته ها امکان پذیر است. پایان نامه کارشناسی ارشد حجم متوسطی دارد و در مقایسه با پایان نامه دوره کارشناسی باید حساسیت بیشتری برای تایپ و صفحه آرایی برای آن اختصاص داد.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فایل صوتی

هزینه تایپ فایل صوتی با توجه به عوامل مختلف برای مشتری اعلام می شود. بسته به اینکه فایل صوتی شما چه حجمی داشته باشد و مدت زمان آن چند دقیقه باشد، در قیمت نهایی موثر است.

بیشتر بخوانید

هزینه رسم اشکال ویژه

هزینه رسم اشکال ویژه هنگام تایپ کردن بر اساس معیارهای مختلف محاسبه می شود. زمانیکه سفارش تایپ فارسی یا انگلیسی یا سایر زبان ها توسط مشتری ثبت می گردد، با توجه به متنی که درخواست داده شده است ممکن است لازم باشد برخی اشکال ویژه در میان یک متن گنجانده شوند. رسم اشکال ویژه یعنی شکل هایی را در متن قرار د

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فوری

از آنجایی که هزینه تایپ فوری در مقایسه با هزینه تایپ معمولی بیشتر است، عموماً شاید این سوال در ذهن شما ایجاد شده که تایپ فوری برای چه کسانی مناسب تر است؟ آیا هر فردی می تواند تایپ فوری را سفارش دهد یا الزاماً این خدمات برای گروه خاصی از مشتریان ارائه می شود؟

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فارسی

هزینه تایپ فارسی با توجه به فاکتورهای مختلف محاسبه می شود. اینکه در متن مورد تقاضای مشتری چه جزئیات و نوشته هایی وجود داشته باشد بر روی قیمت نهایی تایپ تأثیر دارد. تایپ کردن از روی یک متن ساده بدون شکل، نمودار یا فرمول ‌نویسی ارزان تر خواهد بود. هر چقدر متن، پیچیده تر باشد، قیمت تایپ فارسی بیشتر خوا

بیشتر بخوانید