تایپو

تایپ سریع

تایپ سریع یکی از خدمات مهمی است که اساتید و دانشجویان بسیار به آن نیاز دارند تا پایان نامه، مقالات، سوالات و دیگر موارد را تایپ کنند.

بیشتر بخوانید

تایپ پایان نامه

تایپ پایان نامه برای دانشجویان در مقاطع مختلف همچون دکترا و کارشناسی ارشد بسیار حائز اهمیت است و باید با دقت انجام شود.

بیشتر بخوانید

تایپ ارزان و ویژه

دریافت خدمات تایپ ارزان مقالات و کتب برای دانشجویان و افرادی که در موقعیت های شغلی مختلف قرار دارند، یک حالت ایده آل است.

بیشتر بخوانید

بازنویسی پایان نامه با بهترین کیفیت

بازنویسی پایان نامه، زمانی برای مخاطب رضایت بخش است که نویسنده‌ی آن، بدون اینکه دستی بر مفهوم برده باشد، بتواند با زبان گویا و روان ساختار جمله را تغییر دهد.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ فوری

در سفارش تایپ فوری، کاربر این امکان را پیدا می‌کند که با پرداخت پول بیشتر، زمان مورد نیاز برای انجام پروژه را کاهش دهد. در مقابل اما سایت ایران تایپیست نیز با افزایش تعداد نویسندگان و تایپیست‌های مشغول به پروژه، این امکان را فراهم کرده است.

بیشتر بخوانید

خدمات تایپ فوری و ارزان تیک خورد

تمامی اعضای مجموعه‌ی ما در اندیشه‌ی ارائه بهترین ها برای شما در امر تایپ سرعتی ارزان می‌باشند. پس بدون هیچ دغدغه و نگرانی سفارشات تایپ فوری و ارزان تان را از سر تا سر کشور و حتی خارج از مرزهای این مرز و بوم با کمال میل پذیرا هستیم.

بیشتر بخوانید

کجا سفارش مقاله برای تایپ بدهید

چنانچه در بکارگیری از انواع خدمات تایپ برای مقاله تان به دنبال موسسه و مرکزی هستید، از اینرو ما به شما موسسه تایپو را معرفی می‌کنیم. این موسسه به جهت سوابق بیشماری که در این زمینه کسب نموده، و نیز در کنار تایپیست های ده انگشتی که در اختیار دارد، می‌تواند سفارش انواع مقاله برای تایپ را از جانب شما

بیشتر بخوانید

ویراستاری

هر متن ِ نوشته شده ای در هر قالب و فرمت و لحن و ساختاری، لزوما نمی تواند همزمان، ویرایش و زیباسازی هم داشته باشد؛ در نتیجه نیاز به ویراستار حرفه ای در مرحله‌ی پس از نگارش، نمایان می شود. ما بر این حقیقت واقف هستیم و از همین رو خدمات ویراستاری ما در تایپو به شما این امکان را می دهد تا..

بیشتر بخوانید

خدمات تایپ

بهتر است برای یک بار هم که شده خدمات تایپ مرکز تایپو را هر چند برای لحظه‌ای کوتاه از نظر بگذرانید. برای آشنا شدن بیشتر با این نهاد چنانچه داریم این پیشنهاد را به شما می‌دهیم دلایل محکمی برای خودمان داریم

بیشتر بخوانید

تایپ آنلاین فایل صوتی

تایپ آنلاین فایل صوتی امروزه با استفاده از نرم افزارهای مختلفی انجام می شود، اما مشکلاتی را برای دانشجویان به بار آورده است. زیرا تمامی نرم افزارها نمی توانند به خوبی فایل صوتی را به متن تبدیل کنند. از این رو لازم است این کار توسط تایپیست های ماهر و باتجربه ای انجام شود.

بیشتر بخوانید

نکات تایپ مقاله

به منظور اطلاع درست و اصولی از فن تایپ مقاله، به سراغ موسساتی همچون تایپو بروید که با در در اختیار داشتن تعداد کثیری از تایپیست های ده انگشتی از سراسر کشور بخوبی می‌تواند سفارش شما را تحت عنوان یادگیری نکات تایپ مقاله پشتیبانی کند و به موقع تحویل تان دهد

بیشتر بخوانید

استانداردهای تایپ مقاله خارجی

موسسه تایپو به جهت داشتن تایپیست های ده انگشتی سریع که شناخت کامل و کافی از معیارهای تایپ مقاله خارجی دارند، می‌توانند نیاز شما را در سریعترین زمان ممکن برآورده سازند.

بیشتر بخوانید

گویندگی

گویندگی یا نریشن، به بهبود ارائه خدمات از سوی شما کمک می کند؛ اما این به چه معناست؟ در حقیقت، خوانش یک متن در هر قالب و فرمی به ارتقای ارتباط پویا بین شما و مشتری یا مخاطب می انجامد.

بیشتر بخوانید

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی از جلد کتاب ها گرفته تا یک لوگو، بنر، پوستر، کاتالوگ و کارت پستال همگی با دید بصری ما سر و کار دارند و باعث جذب مشتری به یک مفهوم، مطلب، محتوای خاص، محصول یا خدمت می شوند. پس نباید آنها را دست کم گرفت. ما این خدمات را به صورت نامحدود به شما ارائه می دهیم..

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی

برای صفحه آرایی متون و کتاب ها یا سایر قالب های متنی خود می توانید آنها را به ما در تایپو، برون سپاری کنید. ما به واسطه نرم افزار های مختلفی مانند زرنگار، آف تکس، لاتکس و ورد و ایندیزاین آنها را برای شما (بسته به قالب متن) از نظر چیدمان تنظیم و منظم خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید

تهیه پاورپوینت

تهیه پاورپوینت همواره برای دانشجویان در مقاطع مختلف کار دشواری و وقت گیر به نظر می رسد و اکثراً فرصت کافی برای تهیه پاورپوینت ندارند و مجبور هستند آن را برون سپاری کنند. اگر به دنبال یک مرکز با تجربه و قابل اعتماد در این زمینه هستید، بهترین گزینه پیش روی شما، تایپو است.

بیشتر بخوانید

دوبله

دوبله با چند صدای مختلف به شما این فرصت را می دهد تا از حوزه تبلیغات و اثر گذاری صدا به بهترین شکل، در کنار تصاویر جذاب و دیدنی استفاده نمایید. چرا که نه؟ اگر برای تبلیغات خود به دنبال راهی جدید و فرصتی نو هستید به شما پیشنهاد می کنیم..

بیشتر بخوانید

تصویرگری کتاب کودک

برای تصویرگری کتاب کودک روشهای مختلفی وجود دارد که ارائه‌ی خدمات کامل و جامع حول برجسته ترین آنها به صورت یکجا سخت و دشوار یافت می شود. اما در تایپو این خدمات جامع و کامل را به شما کاربر گرامی به صورت آنلاین و غیر حضوری ارائه می دهیم تا براساس نیاز خود برای تصویرگری کتاب های کودکان..

بیشتر بخوانید

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو و فیلم یکی از پرخرج ترین و البته نامحدود ترین خدمات در کل دنیا به شمار می رود؛ به این دلیل که بسیاری از مخاطبان در پلتفرم ها و بسترهای مختلف بیشتر ترجیح می دهند تا فیلم و ویدئویی را ببینند که به صورت حرفه ای ادیت شده است.

بیشتر بخوانید

تحلیل آماری

اگر با تحلیل آماری آشنا باشید به خوبی می دانید که برای ارائه داده ها در قالب نمودار و تحلیل و تفسیر شان به نرم افزار های تخصصی نیاز دارید. همچنین انجام این آنالیز ها باید به دست یک متخصص در این زمینه انجام شود و چه گزینه ای بهتر از تایپو؟

بیشتر بخوانید

تبدیل پایان نامه به کتاب

تبدیل پایان نامه به کتاب برای ارتقا رزومه تحصیلی و شغلی بسیار موثر است و امتیازات به دست آمده از این کار بر کسی پوشیده نیست. برای تبدیل پایان نامه به کتاب باید از کمک افرادی استفاده کرد که تجربه کافی دارند و به تمامی مراحل آن آشنا هستند.

بیشتر بخوانید

استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه و ثبت آن در یکی از مجلات و ژورنال های بین المللی پذیرفته شده‌ی جهانی، آرزوهای بسیاری از دانشجویان است که بدین ترتیب میتوانند رزومه تحصیلی و کاری خود را تقویت کرده و برای ادامه تحصیل و اشتغال به کار محکم تر قدم بردارند.

بیشتر بخوانید

دیتا انتری

دیتا انتری یکی از وقت گیر ترین و شاید خسته کننده ترین اعمالی است که برای بسیاری از افراد مثل مدیران، صاحبان سایت ها با موضوعات و زمینه های مختلف تجاری، فروش، سرگرمی، خبری و ... و همچنین ورود داده ها، اسناد کاغذی و ...، شناخته شده است چون تقریبا هر روز با آن سروکار دارند

بیشتر بخوانید

بازنویسی

در بازنویسی یا پارافریز، یک خبر، مقاله، متن، شعر یا مطلب را طوری باید نگارش کنیم که از کلمات و جمله بندی دیگر استفاده شده باشد، در حالی که معنا و مفهوم اصلی حفظ شود. مطمئنا برخی از شما به دلیل مشغله زیاد فرصت خلق یک مطلب جدید را ندارید....

بیشتر بخوانید

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی از جمله خدماتی است که در تایپو برای انواع محتواها با انواع زبان‌ها انجام می‌شود و انتقال دانش و اطلاعات را با بالاترین کیفیت به مخاطب منتقل می‌کند. اگر برای خلاصه کردن فایل صوتی، کتاب، فایل ویدئویی، سایت، مقاله و حتی پایان نامه خود دانش لازم و وقت کافی را ندارید، ما در کنار شماییم.

بیشتر بخوانید

کارهای آزمایشگاهی

انجام کارهای آزمایشگاهی حساسیت ها، دقت و تخصص خود را می طلبد و به همین دلیل نمی توان به یک مرکز غیر استاندارد و غیر معتبر اعتماد کرد. شما برای انجام امور آزمایشگاهی خود ( هرچه که باشد) می توانید به خدمات ما در تایپو اعتماد کنید. ما بهترین و به روز ترین تجهیزات را دراختیارتان قرار خواهیم داد..

بیشتر بخوانید

رفرنس نویسی

رفرنس نویسی مقالات و نگارش منابع نوشته های خود را می توانید به ما در تایپو بسپارید. در تایپو فرصتی فراهم شده است که به دانشجویان و محققان جهت ارائه منابع مقالات و متون علمی/ غیر علمی، این امکان را می دهد تا بدون اختصاص وقت و نیاز به انجام بررسی یا یادگیری دستورالعمل های رفرنس دهی، بپردازید.

بیشتر بخوانید

زیرنویس

ترجمه زیر نویس یا درج آن برای طیف وسیعی از مخاطبان فایل های ویدئویی آموزشی، سرگرمی، فیلم یا سریال ها یا کسانی که به فکر ترجمه و درج زیر نویس برای کسب درآمد از یوتیوب و سایر پلتفرم ها هستند، گزینه مناسبی است حالا اگر شما توان ترجمه یا دانش آن را نداشته باشید، می توانید با سپردن ِ کار ترجمه زیر نویس..

بیشتر بخوانید

سرچ در گوگل

اگر وقت و زمان کافی برای انجام تحقیق و سرچ در گوگل را ندارید، ما آن را برای شما در تایپو با بهترین کیفیت و قیمت مناسب انجام می دهیم. سرچ و جستجو در گوگل از جمله خدماتی است که نظیر آن را کمتر پیدا می کنید. این خدمات در تایپو توسط متخصصان سئو حرفه ای صورت می گیرد..

بیشتر بخوانید

تایپ در اکسل

خدمات تایپ در اکسل یکی از نیازهای ضروری برای دسته بندی و نظم دادن بسیاری اطلاعات در موضوعات مختلف است. تقریباً با محیط اکسل آشنا هستید. اکسل جزو نرم افزارهای مایکروسافت طبقه‌بندی می‌شود و در هر حوزه‌ای کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید