سفارش تایپ فوری تایپو، در مواقعی که وقت و زمان، برای شما ارزشی بیش از پول و سرمایه دارد همراه شماست. اگر مایل هستید تا با پرداخت پول بیشتر برای خود در هر حال زمان خریده و سرعت سفارش تایپ را حتی تا ده برابر افزایش دهید، تایپو بدون کمترین محدودیتی آماده است تا این امر را ممکن سازد.

سفارش تایپ فوری

با سفارش تایپ فوری، به مانند یک قطار سریع‌السیر به سمت هدف پیشروی می‌کنیم

آیا سفارش تایپ فوری نیاز به پیش پرداخت دارد؟

سفارش تایپ فوری، گونه‌ای خاص از سفارش است که بخاطر کاهش مدت زمان انجام آن، ممکن است قوانین و قواعد مختلفی در مورد شیوه انجام کار، با ثبت سفارش عادی متفاوت باشد. بدیهی است که اصلی‌ترین و اساسی‌ترین تفاوتی که سفارش تایپ فوری نسبت به سایر انواع سفارش‌ها دارد، سرعت انجام کار است؛ از پرداخت تا انجام و تحویل پروژه، تمام پروسه‌ها با سرعت بیشتری انجام می‌شود. از نظر شیوه پرداخت اما، همان قواعد و اصول همیشگی سایت تایپو حاکم است. در ابتدا شما بسته به سفارشی که دارید، یک فاکتور آنلاین دریافت خواهید کرد. پس از اطلاع از قیمت و اطمینان از آن، در صورت مثبت بودن نظر اقدام به ثبت نهایی سفارش خواهید کرد. در این مرحله مطابق فاکتور 65 درصد هزینه از کاربر مطالبه شده و پرداخت مابقی آن منوط به تحویل فایل نهایی خواهد شد. در آن مرحله نیز کاربر به محض پرداخت 35 درصد مابقی، فایل نهایی تحویل کاربر خواهد شد.

سفارش تایپ فوری

هیچگاه هیچ ملاک و معیاری، باعث کاهش کیفیت نخواهد شد؛ حتی سرعت بالا

 

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین  
صدور فاکتور رایگان می باشد  

هزینه تایپ           تایپ فوری 

تماس در ساعات اداری       02152889000 

تماس در ساعات اداری       09195046400  

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040 

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 

محاسبه رایگان هزینه سفارش تایپ فوری فارسی

همانطور که در بخش پیش به این موضوع، به شکل اجمالی اشاره شد، کاربران در تایپو می‌توانند با یک دید شفاف و روشن نسبت به هزینه‌های پروژه، وارد آن شوند. هزینه سفارش تایپ فوری نیز از این قاعده مستثنی نبوده و کاربران پیش از ثبت سفارش تایپ فوری می‌توانند با جزئیات و قطعیت از قیمت نهایی اطلاع یابند. برای این منظور راه‌های مختلفی وجود دارد؛ علاوه بر استفاده از اطلاعات ارائه شده در بخش‌های مختلف سایت، کاربران می‌توانند از پنل تخمین هزینه هم استفاده کنند. در کنار این اما قابلیت دیگری که وجود دارد، صدور پیش‌فاکتور آنلاین است. در این بخش پس از ارسال اطلاعات و تکمیل جزئیات خواسته‌شده در مورد سفارش، سایت تایپو یک فاکتور را در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید در این مورد که آیا مایل به ثبت سفارش هستید یا خیر تصمیم‌گیری کنید. این پروسه همانطور که گفته شده، کاملاً رایگان است و شامل هیچ هزینه اضافی نخواهد شد. داشتن اطلاعات کافی در مورد یک پروژه حق کاربران است و ما در تایپو برای آنچه حق کاربران است از آن‌ها هزینه اضافی مطالبه نمی‌کنیم.

سفارش تایپ فوری

تایپ ده‌انگشتی برای افزایش سرعت جادو می‌کند

تایپ فوری دست‌تویس‌ها توسط تایپیست‌های ده انگشتی

یکی دیگر از نگرانی‌های خاص کاربران متقاضی ثبت سفارش تایپ فوری ، این است که آیا اساساً امکان انجام این گونه سفارش‌ها بر مبنای یادداشت‌ها، مقالات یا جزوات دست‌نویس وجود دارد یا خیر؟ به‌مانند همیشه باید بگوییم که در تایپو، این محدودیت‌ها نیستند که انتظارات کاربران را شکل می‌دهند؛ این کاربران هستند که محدودیت‌ها و استانداردهای پروژه را تعیین می‌کنند. در سفارش تایپ فوری نیز همین قاعده حاکم است. کاربران می‌توانند اسکن یا اصل مدرک فیزیکی دست‌نویس خود را در اختیار مؤسسه قرار داده و از خدمات مربوط به این گونه از سفارش بهره‌مند شوند. بدیهی است که دست‌نویس‌ها باید در حد نرمال و طبیعی قابل خواندن بوده و بیش از نامفهوم نباشند. نیاز به ذکر است که چنانچه ناخوانایی دست‌نوشته‌ها بر افزایش زمان مورد نیاز برای انجام آن‌ها مؤثر باشد، ممکن است برای رسیدن به سرعت قبلی نیاز باشد تا هزینه بیشتری پرداخت کنید. به هر حال تایپو با دسترسی به هزاران تایپیست مجرب، متعهد و متخصص که تایپ ده انگشتی را بدون نقص و کاستی انجام می‌دهند، آماده است تا تایپ هر دست‌نوشته‌ای را در هر مدت زمانی که کاربران نیاز داشته باشند، انجام دهد!

سفارش تایپ فوری فایل صوتی برای شب امتحان

در پذیرش و انجام سفارش تایپ فوری، در مورد منبع و مرجع تایپ، هیچ محدودیتی وجود ندارد. در تایپو شما می‌توانید حتی فایل صوتی مورد نظر خود را به عنوان منبع تایپ در اختیار سایت قرار دهید. در این گونه از سفارش‌ها نیز این امکان وجود دارد که کاربر تقاضای تایپ فوری داشته باشد و بدیهی است که بسته به پیچیدگی پروژه و همچنین مدت زمان تعیین‌شده از سوی کاربر، هزینه آن متغیر خواهد بود. آنچه در این بین اهمیت دارد، سرعت انجام پروژه است؛ بدون نگرانی در این مورد که چقدر زمان کم است و چقدر سریع باید پروژه انجام شود، کافیست تا در تایپو ثبت سفارش کنید. دسترسی تایپو به تعداد بالایی از نویسندگان در هر ساعت از شبانه روز، باعث شده تا همیشه کاهش مدت زمان مورد نیاز، حتی به کمتر از چند ساعت هم ممکن باشد. نباید فراموش کرد که همزمان با افزایش هزینه پروژه، تعداد نویسندگان درگیر با پروژه شما بیشتر خواهد شد و این کمک می‌کند تا مدت زمان مورد نیاز شدیداً کاهش یابد. تصور کنید پروژه‌ای که در حالت نرمال توسط یک نفر انجام می‌شود، ناگهان با 5 یا 6 نویسنده پیش برود.

سفارش تایپ فوری

همزمان با افزایش تعداد نویسندگان درگیر با پروژه، سرعت به طرز قابل توجهی افزایش خواهد یافت

نحوه پیگیری سفارشات تایپ فوری به چه صورت است؟

سیستم و سازوکار پیگیری سفارش‌ها، در تایپو همواره یک شکل بوده و بر مبنای رابطه مستمر پشتیبانی و کاربران شکل می‌گیرد. با این وجود می‌توان گفت کاربران می‌توانند با در اختیار داشتن شماره سفارش، از طریق پنل به صورت اینترنتی، از طریق ارتباط تلفنی و یا تلگرام، پیگیری‌های مربوط به سفارش خود را انجام دهند. همچین در صورت قبول سفارش حضوری از طریق شعب مختلف تایپو، می‌توانید با مراجعه حضوری در مورد جزئیات سفارش تایپ فوری خود کسب اطلاع فرمایید. در تمام مراحل و شرایط، همواره تأکید مؤکد کل تیم تولید محتوا، بر اطلاع داشتن کاربر از تمام جزئیات و مراحل است.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین 
صدور فاکتور رایگان می باشد 

هزینه تایپ           تایپ فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09195046400 

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

سفارش تایپ فوری