تایپ در اکسل

تنظیم جدول

خدمات تایپ در اکسل در تایپو یکی از نیازهای ضروری برای دسته بندی و نظم دادن بسیاری اطلاعات در موضوعات مختلف است. تقریباً با محیط اکسل آشنا هستید. اکسل جزو نرم افزارهای مایکروسافت طبقه‌بندی می‌شود و در هر حوزه‌ای کاربرد دارد. از دانشجویان گرفته تا اساتید دانشگاه، صاحبان کسب و کار و کسانی که در حوزه برنامه نویسی و حتی مشاوره بازاریابی، فروش و صدها نمونه دیگر فعالیت دارند، از اکسل برای دسته بندی فایل های خود استفاده می کنند. وقتی در اکسل تایپ می کنید، در هر قسمت می توانید یک موضوع را دسته بندی کنید. به این ترتیب، حوزه کاری شما هر چیزی که باشد در سریع ترین زمان می توانید اطلاعات مورد نیاز خود از پیدا کنید.

 خدمات تایپ در اکسل شامل نوشتن اعداد، گزارش ها، تنظیم جدول برنامه ریزی، دسته بندی اطلاعات در قالب کلمات، جملات یا واژه ها و حتی تنظیم نمودارهای آماری و گزارش گیری می شود. تمام این عوارض برای تجزیه تحلیل داده ها در تمام موضوعات کاربرد دارند. در ادامه بحث درباره استفاده از برنامه اکسل و کاربردهای آن بیشتر صحبت می کنیم.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین 
صدور فاکتور رایگان می باشد 

هزینه تایپ           تایپ فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09195046400 

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

تایپ در اکسل چگونه است؟

تایپ در اکسل

تایپ در اکسل

 برای آشنایی با تایپ در اکسل لازم است این برنامه را بشناسید. برنامه اکسل را در رایانه خود نصب کنید و زمانی که برنامه را اجرا می‌کنید می توانید به طور کامل با محیط اکسل آشنا شوید. برای کسانی که با برنامه‌های مایکروسافت آشنا نیستند شاید در مراحل اول، کار کردن با اکسل اندکی دشوار باشد، اما کار کردن با این برنامه تا حد زیادی به برنامه ورد شباهت دارد.

 مراحل تایپ در اکسل به این صورت است که ابتدا باید محیط اکسل را بشناسید. برنامه اکسل از تعداد زیادی خانه خالی یا همان سلول تشکیل شده است. در داخل سلول ها می توانید عبارت ها یا کلمات مورد نظر خود را تایپ کنید. در منوی بالای برنامه، قسمت های مختلفی دارد که هر یک برای تنظیمات بخش خصوصی در نظر گرفته شده است. در سلول های برنامه اکسل می توانید عددها را تایپ کنید و سپس انجام عملیات ریاضی را روی آنها انجام دهید. با استفاده از همین دسته بندی ها می توانید برای رسم نمودار و گزارش گیری اقدام کنید.

 تایپ در اکسل به صورت عمودی

تایپ در اکسل

تایپ در اکسل

 تایپ در اکسل به صورت عمودی یعنی شما داده ها را به صورت عمودی و در سلول های وارد می کنید که زیر همدیگر قرار دارد. به طور کلی سلول های اکسل هم به صورت افقی و هم به صورت عمودی دسته‌بندی شده‌اند؛ یعنی شما یک جدول بزرگ را می‌بینید. سلول های عمودی اکسل شماره گذاری دارند که از عدد 1 شروع می شود. سلول های افقی اکسل با حروف بزرگ لاتین شماره گذاری شده است؛ یعنی وقتی شما می‌خواهید جدول بکشید یا نمودار رسم کنید، کار تایپ کردن راحت می‌شود.

 برای تایپ در اکسل به صورت عمودی کافی است که بر روی یک سلول کلیک کنید و متن یا عدد مورد نظر خود را بنویسید و با زدن کلید اینتر از روی صفحه کلید سلول به شماره بعدی منتقل می شود و شما می توانید نمونه جدید را تایپ کنید. برای حرکت کردن به سلول چپ یا راست یا بالا و پایین از کلیدهای مکان نما روی صفحه کلید استفاده کنید. شما میتوانید سفارش خود را با نرخی بسیار مناسب در تایپو ثبت کنید.