اعزام تایپیست به محل

اعزام تایپیست

 یکی از مهم ترین دلایل اعزام تایپیست به محل توسط تایپو برای شرکت ها این است که برخی از مدارک و اسناد محرمانه و بسیار مهم هستند و امکان اینکه از داخل شرکت موسسه دیگری ارسال شوند وجود ندارد. این چنین شرکت هایی درخواست اعزام تایپیست را دارند تا خدمات تایپ، ترجمه یا موارد دیگر در این حوزه را انجام دهد.

 زمانی که نمایشگاهی در حال برگزاری است یا همایش، سخنرانی یا رویدادی در حال اجرا است، خدمات اعزام تایپیست به محل بسیار کاربردی خواهد بود.

 تایپیست به محل اعزام می شود تا بتواند اخبار لحظه ای را از این رویداد های مهم جمع آوری و تایپ نماید. در حالت دیگر تایپیست می تواند از سخنرانی ها و فایل های صوتی، متن هایی را آماده کند یا گزارش‌هایی را متناسب با همان رویداد در همان لحظه تایپ نماید و برای چاپ یا انتشار آماده کند. به طور کلی خدمات اعزام تایپیست به شرکت ها در شرایطی است که این خدمات  به شکل دورکاری امکان پذیر نباشد.

قیمت اعزام تایپیست به محل

اعزام تایپیست به محل

مهارت های تایپیست

 در  تایپو قیمت اعزام تایپیست به محل به حجم کار بستگی دارد. هر چه اسناد و فایل ها بیشتر باشد و لازم باشد که تایپیست چند روز بیشتری را در محل کار یا محل شرکت مشتری به تایپ کردن مشغول باشد، معمولاً قیمت نهایی پروژه بیشتر است.

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در قیمت این خدمات، زبان تایپ است. تایپ به زبان فارسی، ارزانتر از تایپ زبان انگلیسی می باشد. برای اینکه از قیمت دقیق پروژه خود برای این نوع خدمات اطلاع پیدا کنید، ابتدا سفارش آنلاین را ثبت می کنید و سپس متناسب با نحوه درخواست شما قیمت دقیق اعلام می شود.

 مهارت های تایپیست در تایپ انواع زبان ها باعث می ‌شود که قیمت اعزام تایپیست به محل متفاوت باشد. مثلاً تایپ به زبان آلمانی یا ژاپنی یا هر زبان دیگر قطعاً گران تر است و به زمان بیشتری هم نیاز خواهد داشت. برای ثبت سفارش اعزام تایپیست به شرکت یا محل مورد نظر، درخواست خود را می توانید به صورت اینترنتی در وب سایت موسسه  تایپو ثبت کنید.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین 
صدور فاکتور رایگان می باشد 

هزینه تایپ           تایپ فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09195046400 

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 اعزام تایپیست به محل در شهرهای مختلف

اعزام تایپیست به محل

خدمات تایپ

اعزام تایپیست به محل نه تنها در تهران بلکه در سایر شهرها هم ارائه می‌ شود. اگر مشتری شرکتی داشته باشد که در شهرها یا مناطق دیگر باشد و نیاز به اعزام تایپیست ضرورت پیدا کند، این خدمات با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می شوند. معمولاً موسسات مختلف، شعبه هایی را در شهرهای گوناگون دارند که این خدمات را ارائه دهند؛ در غیر این صورت می توانید با موسسه مربوطه تماس بگیرید و درباره خدمات اعزام تایپیست به شهر محل مورد نظر خود سوال کنید.

 خدمات تایپ  تایپو در کنار خدمات ترجمه در این شرایط ارائه می‌شود. هم خدمات تایپ و هم ترجمه به تمام زبان های زنده دنیا و با نهایت کیفیت فراهم است.

اعزام تایپیست به محل توسط موسسه ایران تایپو

اعزام تایپیست به محل

درخواست تایپیست در محل

اگر به دنبال خدمات اعزام تایپیست به محل هستید و می خواهید از اسناد و مدارکی که دارید محافظت کنید، موسسه  تایپو  را به شما معرفی می کنیم. این خدمات با کیفیت بالا و قیمت مناسب برای مشتری در نظر گرفته شده است. 

 تایپو یک موسسه تایپ و ترجمه است که تمام زبان های دنیا را پوشش می دهد. تایپیست ها و مترجمان حرفه ای برای افزایش کیفیت این خدمات مشغول به کار هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر، ثبت سفارش تایپ فوری یا درخواست تایپیست در محل شرکت خود می توانید با این مجموعه تماس بگیرید.