در میان خدمات متنوعی که در خصوص تایپ داریم، بهتر است با خبر باشید که تایپ کتاب را هم توسط تایپیست های ده انگشتی  موسسه تایپو برای شما محققین و دانشجویان عزیز به مرحله اجرا درآوردیم تا هر چه بیشتر و بهتر از امور تایپ ما بهره مند شوید. بنابراین در صورتی که هم اکنون سفارش تایپ دارید و به دنبال مرکزی با مناسب ترین قیمت و البته با بالاترین کیفیت هستید،  توصیه می‌کنیم در صورت داشتن فرصت تا پایان این مقاله تحت عنوان تایپ کتاب ما را همراهی نمایید.

تایپ کتاب

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین
صدور فاکتور رایگان می باشد

هزینه تایپ                        تایپ فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09195046400

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

چگونگی تایپ کتاب سریع

برای آگاهی از چگونگی روند تایپ کتاب سریع، چنانچه کتاب حجیمی دارید و خواستار آن هستید که در مدت زمان کوتاهی سفارش تان در قالب تایپ فوری پذیرش شود، می‌توانید این مسئولیت را به دستان پرتوان همکاران تایپیست کتاب ما بسپارید تا بسته به زمانی که شما مد نظرتان است، سفارش را تایپ شده پیشکش حضورتان نماییم. از اینرو مطمئن باشید با توجه به تعهدی که تک تک مجموعه نسبت به ارائه تایپ مخاطب پسند دارند،  قدر سوزنی از کیفیت خدمات مان نخواهیم کاست، چرا که در هر شرایطی با پایین ترین تعرفه ها به دنبال جلب رضایت شما هستیم.

تایپ کتاب با قیمت ارزان

به طور حتم تایپ کتاب با قیمت ارزان می‌تواند برای بسیاری از شماها که در شرف دادن سفارش تایپ کتاب هستید، خبر خوشایندی باشد. مطلع باشید که در لیست عرضه ارزانترین خدمات خود، علاوه بر تایپ کتاب فارسی، در صورت نیاز می‌توانید از تایپ کتاب انگلیسی ما هم استفاده مطلوب نمایید. نکته بعدی در تایپ کتاب در ورد آن است که تمامی امور تایپ موسسه تایپو دارای گارانتی می‌باشد، یعنی پس از تحویل سفارش، هر لحظه خواستار بودید بدون دریافت هزینه‌ای، اصلاح و ویرایش مجدد  تایپ کتاب برایتان با کمال میل انجام می‌پذیرد. نکته مهم در خصوص پرداخت هزینه‌ها آن است که کارشناسان ما بر طبق هدفی که دارید، هزینه هایتان را تخمین خواهند زد و در ثانی شما حتی می‌توانید برای رفاه بیشتر از خدمات پرداخت اقساطی موسسه بهره مند شوید.

تایپ کتاب توسط تایپیست حرفه ای

جالب است بدانید تایپ کتاب شما در کوتاهترین زمان به کمک تایپیست های حرفه‌ای انجام می‌گیرد که به تمام ابزارهای برنامه آفیس تسلط کامل دارند و می‌توانند هر نوع جدول،  شکل و...  تا جایی که در فضای کاری برنامه ورد(word)بگنجد، تمام و کمال انجام دهند. از سویی تیم تایپیست ده انگشتی ما مجموعه‌ی بزرگی را در سراسر کشور تشکیل می‌دهد و بر حسب محتوا و تخصص متن کتاب، سفارش تان به آن تایپیستی سپرده می‌شود که بر آن تسلط کامل دارد، تا در پایان تایپ کتاب، متنی روان و بی نقصی را به شما کاربر ارجمند ارائه نماییم.

سفارش آنلاین تایپ کتاب

در پایان بهتر است به این نکته هم اشاره نماییم که در صورتی که قصد آگاهی یافتن از مجموع هزینه های سفارش تایپ کتاب خود را دارید، در اولین فرصت وارد صفحه ثبت سفارش شوید و درخواست تان را به صورت اینترنتی نهایی نمایید تا پس از دقایقی کوتاه شاهد صدور پیش فاکتور رایگان از سوی اپراتور باشید و مراحل بعدی پذیرش سفارش تایپ کردن کتاب با پیگیری از طریق کارشناسان ما به خوبی انجام پذیرد.

تایپ کتاب

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین
صدور فاکتور رایگان می باشد

هزینه تایپ                        تایپ فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09195046400

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس