اگر سفارشی دارید و نیازمند آن هستید که به خوبی قوانین تایپ مقاله در آن رعایت شود، بهتر است در اولین فرصت، به سراغ مجموعه و مرکزی بروید که در این زمینه تجربه و تخصص لازم را دارد و می‌تواند در کمترین زمان به کمک تعدادی قواعد تایپ مقاله، متن تایپ شده را پیشکش حضورتان نماید. از اینرو تک تک تایپیست های ده انگشتی موسسه تایپو با توجه به شناخت کاملی که از روش تایپ مقاله در محیط برنامه‌های آفیس دارند، به راحتی می‌توانند رضایت تان را جلب نمایند. بنابراین به منظور دریافت اطلاعات بیشتر از اصول تایپ مقاله موسسه تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

قوانین تایپ مقاله چیست

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین
صدور فاکتور رایگان می باشد

هزینه تایپ                        تایپ فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09195046400

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 

قوانین تایپ مقاله برای مجلات ISI

توجه به قوانین تایپ مقاله یکی از تمایزات مجلات ISI  است که از بسیاری جهات، پذیرش برای این نهاد را برای همگان خاص و ویژه کرده است. بدین ترتیب اولین آیتمی که از دید داوران پذیرش مقالات ISI دور نمی‌ماند، مطابقت داشتن راهنمای تایپ مقاله با مقاله مورد نظر است. لذا زمانی که مقاله شما از این مرحله  گذر کرد، در نهایت مرحله بعدی یعنی بررسی محتوا و نوآوری آن می‌باشد. در نتیجه مرکز ما با نمونه تایپ هایی که در اختیارتان قرار می‌دهد، به شکل مطلوب می‌تواند در مورد رعایت  قوانین تایپ مقاله ISI  هدایت کند تا روند پذیرش مقاله شما سیر صعودی داشته باشد.

اصول تایپ مقاله سریع

در موسسه تایپو در راستای رعایت قوانین تایپ مقاله، یکی دیگر از خدمات تایپیست های سریع ما، انجام تایپ فوری می‌باشد. بسیاری اوقات ممکن است زمان زیادی برای تایپ متون خود نداشته باشید و از طرفی اگر سفارش تان هم پر حجم باشد، اکثر اوقات بسیاری مراکز در مدت زمان کم از پذیرش آن امتناع می‌کنند. بدین سان در جریان آگاهی شما از چگونگی فنون تایپ مقاله، مرکز ما در هر زمان که شما بخواهید پذیرای اینگونه سفارشات است و مورد بعدی اینکه دلواپسی در باب هزینه‌ها به جهت فوری بودن سفارش نداشته باشید، چرا که کارشناسان ما با توجه به بودجه شما، هزینه‌هایتان را تنظیم می‌کنند و در نهایت راهکار پرداخت اقساطی را برایتان در نظر می‌گیرند. لذا به جهت آشنایی با قوانین تایپ مقاله، اگر تصمیم تان برای دادن سفارش قطعی است، بخش بعدی را مطالعه نمایید. 

سفارش آنلاین تایپ مقاله با رعایت قوانین

برای مطلع شدن از قوانین تایپ مقاله موسسه ما، می‌توانید از خدمات آنلاین هم استفاده نمایید، برای این کار در ابتدای امر وارد سایت شوید و فرم ثبت سفارش خود را نهایی کنید تا پس از دقایقی هر چند کوتاه، پیش فاکتور رایگان برایتان صادر شود. با فاکتوری که پیش روی خود مشاهده می‌کنید، خود از نزدیک شاهد تعرفه‌های پایین مجموعه ما می‌شوید. سخن پایانی اینکه، در صورت داشتن سایر سوالات در خصوص شناخت آیین تایپ مقاله می‌توانید با شماره تماسهایی که در همین صفحه درج شده با ما در ارتباط باشید.

قوانین تایپ مقاله چیست