به احتمال زیاد شمایی که هم اکنون در این صفحه قرار دارید، به دنبال استانداردهای تایپ مقاله هستید تا به شکل اصولی مقاله‌تان را در مجلات، کنفرانس ها و... ارائه کنید و به عبارتی در همان اولین مرتبه، بدون هیچ اصلاحیه‌ای، پذیرش چاپ آن را دریافت نمایید. از اینرو موسسه تایپو با گردآوری تعدادی بیشمار تایپیست کاربلد، که همگی به اصول تایپ مقاله آشنایی کامل دارند به راحتی می‌تواند، در برابر سفارش شما با رعایت معیارهای تایپ مقاله، خدمات نوینی را به نمایش بگذارد. لذا برای آگاهی بیشتر در خصوص استانداردهای تایپ مقاله، در صورت تمایل همچنان همراه ما باشید.

استانداردهای تایپ مقاله

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین
صدور فاکتور رایگان می باشد

هزینه تایپ                        تایپ فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09195046400

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 

استانداردهای تایپ مقاله انگلیسی

در راستای کسب اطلاع از استانداردهای تایپ مقاله، ابتدای توضیحات همین بخش بایستی گفته شود که، خدمات موسسه ما فقط منوط به تایپ فارسی نیست، بلکه مقالات با محتوای انگلیسی را هم با هر حجمی که باشد پذیرش می‌کنیم. بنابراین به منظور شناخت هر چه بهتر تایپ مقاله استاندارد، بخصوص مقاله انگلیسی، به هیچ عنوان دغدغه‌ای بابت پرداخت هزینه‌ها نداشته باشید، چرا که کارشناسان ما با توجه به هدف شما، هزینه هایتان را برآورد می‌کنند، در ثانی بسته به شرایط تان، حتی می‌توانید از خدمات پرداخت اقساطی مرکز به منظور شناسایی استانداردهای تایپ مقاله انگلیسی بهره مند شوید.

استانداردهای تایپ مقاله  ISI

این روزها در محافل علمی از استانداردهای تایپ مقاله ISI بسیار صحبت به میان می‌آید. با توجه به اهمیت استاندارد تایپ کردن مقاله آی اس آی، موسسه تایپو هم به این موضوع واقف است و با تجارب فراوانی که در این زمینه کسب نموده، به نحو مطلوب می‌تواند رضایت شما مخاطب ارجمند را جلب نماید. از سویی برای کسب آگاهی مطلوب تر از استاندارد تایپ مقاله، در جریان باشید که تمامی خدمات موسسه تایپو دارای گارانتی صد در صدی است و برای انجام اصلاح و ویرایش مجدد مبلغ اضافی دریافت نمی‌‌کند.

سفارش آنلاین تایپ مقاله استاندارد

در نهاد ما، برای اینکه بیشتر در روند کار موضوع استانداردهای تایپ مقاله قرار بگیرید، طی 24 ساعت شبانه روز به صورت(حضوری ـ آنلاین ـ تلفنی) می‌توانید با ما در ارتباط باشید. برای دریافت خدمات تایپ سریع و استاندارد مقاله، در صورتی که امکان حضوری در تهران( چهارراه انقلاب) برایتان وجود ندارد، می‌توانید با راحت ترین و بروزترین شیوه یعنی آنلاین از همکاران ما مشاوره دریافت کنید. پس، در همین ابتدا وارد صفحه ثبت سفارش آنلاین تایپ مقاله استاندارد شوید و فرم درخواست مورد نظر را پر نمایید تا پس از دقایقی هر چند کوتاه پیش فاکتور کاملاً رایگان پیش رویتان به نمایش در بیاید.

استانداردهای تایپ مقاله