برای این که به درک درستی از اصول تایپ مقاله برسید، بهتر است سفارش خود را در اسرع وقت در اختیار تایپیست های ده انگشتی ما قرار دهید. با توجه به امکانات و نیروی انسانی توانمندی که از سراسر کشور به خدمت گرفتیم و نیز شناختی که هر یک از 40 هزار تایپیست ما از قواعد تایپ مقاله دارند، پاسخگوی هر نوع سفارش مقاله از سوی شما هستیم.

 اصول تایپ مقاله چیست

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین
صدور فاکتور رایگان می باشد

هزینه تایپ                        تایپ فوری

تماس در ساعات اداری       02152889000

تماس در ساعات اداری       09195046400

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

 

اصول تایپ مقاله سریع

برای آگاهی بیشتر از اصول تایپ مقاله سریع، بهتر است بدانید، موسسه تایپو طی 24 ساعت شبانه روز، بدون محدودیت زمانی -حجمی وارد عمل می‌شود، تا کلیه تایپیست های سریع آن با شناخت کامل و کافی که به قوانین تایپ مقاله دارند، در زمان مقرر درخواست شما را با رعایت اصل امانت داری تقدیم تان نمایند. از طرفی،آموزش تایپ مقاله برای تایپیست های خلاق مرکز به نحوی است که با پایین ترین تعرفه‌ها، مطلوب ترین تایپ‌ها را تحویل می‌گیرید.

اصول تایپ مقاله ویژه مجلات ISI

به منظور کسب اطلاع از اصول تایپ مقاله، در جریان باشید مقاله‌ای را که قصد دارید در مجلات ISI به ثبت رسانید، بایستی روش تایپ مقاله در آن به گونه‌ای خاص انجام گیرد. برای اینکه در همان ابتدا، محتوای متن مقاله شما مطابق با راهنمای تایپ مقاله باشد، آن را به تایپیست های سرعتی ما بسپارید. از سویی، خبردار باشید که موسسه تایپو به سبب داشتن گارنتی صد در صدی، تمامی خدمات ادیت و اصلاح مجدد را بدون دریافت مبلغ اضافی انجام می‌دهد.

سفارش آنلاین برای تایپ مقاله اصولی

مطلع باشید که موسسه ما در سفارش آنلاین برای تایپ مقاله اصولی، ارزانترین خدمات را با بالاترین کیفیت در اختیارتان قرار می‌دهد. ارزانترین خدمات، بدان مفهوم است که کارشناسان ما با توجه به بودجه شما، هزینه‌هایتان را تخمین می‌زنند. لذا در اولین فرصت وارد صفحه ثبت سفارش شوید، ثبت نام کنید و پس از گذشت دقایقی کوتاه، پیش فاکتور کاملاً رایگان را برای شناسایی اصول تایپ مقاله دریافت نمایید.

 اصول تایپ مقاله چیست